Постійні комісії


Склад опікунської ради при виконкомі

  1. ПАСТУШЕНКО Юлія Юріївна – голова комісії, соц.працівник с/ради
  2. МІЩЕНКО Костянтин Михайлович – заступник голови комісії, депутат с/ради
  3. ПЕТРЕНКО Оксана Володимирівна – секретар комісії, секретар школи
  4. ШЕВЧУК Лєна Леонідівна – член комісії, завуч школи
  5. КОРОЧЕНКО Ольга Юріївна – член комісії, завідуюча ФП с.Червоне
  6. КОРЖ Ірина Віталіївна – член комісії, фельдшер-акушерка ФАП с.Синяк
  7. КАРП Анна Олексіївна – член комісії, завідуюча Раківським клубом
  8. РОГОВЧЕНКО Надія Олександрівна – член комісії, завідуюча ФП с.Вороньківка
  9. ФІЛОНЕНКО Віталій Іванович – член комісії, депутат с/ради

 

Склад адміністративної комісії при виконкомі

  1. БАБИЧ Валентин Васильович - голова комісії, заступник голови виконкому с/ради
  2. ГАННОЦЬКИЙ Іван Миколайович – заступник голови комісії, депутат с/ради
  3. ПЕТРЕНКО Олена Дмитрівна – секретар комісії, бібліотекар Синяківської сільської бібліотеки
  4. ПІДКУРГАННА Дарина Вікторівна – член комісії, секретар КСП «Україна»
  5. МАРТИНЕНКО Наталія Володимирівна – член комісії, завідуюча Раківським ФПом
  6. НЕГАНОВ Віталій Вікторович – член комісії, депутат с/ради
  7. ТЕРЕБІЙ Наталія Василівна – член комісії, діловод ВОС с/ради
  8. МИРУТА Віра Миколаївна – член комісії, землевпорядник с/ради
  9. БОГОЛЄЙ Інна Георгіївна – член комісії, гол.бухгалтер с/ради

 

 

Склад постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики,
забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень

Синяківської сільської ради сьомого скликання

  1. ГАННОЦЬКИЙ Іван Миколайович – голова комісії, депутат виборчого округу № 3
  2. ТКАЧ Андрій Едуардович – заступник голови комісії, депутат від виборчого округу № 11
  3. ТЕРЕБІЙ Наталія Василівна – секретар комісії, депутат від виборчого округу № 2

Члени комісії:

  1. ІВЧЕНКО Ірина Леонідівна – депутат від виборчого округу № 8
  2. ПЕТРАСЮК Оксана Анатоліївна – депутат від виборчого округу № 14
  3. ТКАЧ Мар»яна Тарасівна – депутат від виборчого округу № 12

 

Склад постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів,
агропромислового комплексу, земельних відносин,освіти,
культури та охорони здоров”я, громадського порядку

Синяківської сільської ради сьомого скликання

  1. ФІЛОНЕНКО Віталій Іванович – голова комісії, депутат від виборчого округу № 1
  2. БОГОЛЄЙ Інна Георгіївна – заступник голови, депутат від виборчого округу № 7
  3. МИРУТА Віра Миколаївна – секретар комісії, депутат від виборчого округу № 5

Члени комісії:

  1. МІЩЕНКО Костянтин Михайлович – депутат від виборчого округу № 6
  2. КУКОВЕНКО Андрій Михайлович – депутат від виборчого округу № 9
  3. НЕГАНОВ Віталій Вікторович – депутат від виборчого округу №10
  4. ШИХНЕНКО Наталія Вікторівна - депутат від виборчого округу № 13

Логін: *

Пароль: *